Producent opakowań z tworzyw sztucznych

Producent opakowań z tworzyw sztucznych - jak funkcjonuje na polskim i zagranicznym rynku?

Od ponad dwudziestu lat rozwijamy naszą rodzinną firmę, poszerzając ofertę, jako producent opakowań z tworzyw sztucznych. Nieustanny rozwój skutkuje coraz szerszym zasięgiem naszego działania, co obecnie przekłada się na współpracę z wieloma podmiotami krajowymi i zagranicznymi. Z dumą możemy pochwalić się realizacjami zarówno dla krajowych firm, jak i przedsiębiorstw z terenu Unii Europejskiej, Rosji i USA. Doskonałe wyniki i Państwa uznanie sprawiają, że nie osiadamy na laurach, a wciąż staramy się sprostać zróżnicowanym wymaganiom, rozwijając i ulepszając naszą ofertę. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych to nasza pasja, którą realizujemy po to, aby Państwa produkty były chronione przed czynnikami zewnętrznymi oraz odpowiednio wyeksponowane w otoczeniu konkurencyjnych marek.

Jak produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych?

Podczas wieloletniej pracy, nastawionej na rozwój i chęć korzystania z nowoczesnej technologii, wyposażyliśmy naszą linię produkcyjną w wiele maszyn. Nowoczesny park maszynowy, którym dysponujemy pozwala na kompleksowe tworzenie produktów z zachowaniem niezbędnych wymogów higieny i bezpieczeństwa. W trosce o najwyższą jakość na etapie produkcji, zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy dbają o perfekcję w każdym calu. Nasi pracownicy wiedzą, jak ważne jest precyzyjne oraz staranne przygotowanie opakowania w celu zachowania walorów świeżości oraz nienaruszalności produktu, który zostanie w opakowaniu umieszczony. Z tego względu przestrzegają surowych wymogów, określających pracę z produktami, przeznaczonymi do kontaktu z żywnością oraz pozostałymi. 

Jakie opakowania znajdą Państwo w naszej ofercie?

Jako producent opakowań z tworzyw sztucznych, działający na terenie Polski, dzięki wieloletniemu rozwojowi wytworzyliśmy ofertę opakowań, które spełniają Państwa wysokie wymagania oraz zróżnicowane potrzeby. Opakowania z tworzyw sztucznych to przemyślane, starannie zaprojektowane i wykonane z najwyższą precyzją:

Wśród dostępnych opakowań posiadamy pomysły opatentowane, które stworzone zostały dla Państwa. Aby wybrać model odpowiedni, spełniający potrzeby, zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie doradzą i pomogą wybrać optymalne rozwiązanie.

Producent opakowań z tworzyw sztucznych oferuje praktyczne rozwiązania:

Doświadczenie oraz rozwój w dziale produkcji zaowocowały szerokimi możliwościami, które obecnie możemy zaproponować Państwu w ofercie. Praktyczne, doskonale wykonane opakowania z tworzyw sztucznych wyróżniają się u nas jakością i trwałością. Opakowania Stand Up typu DOY mogą Państwo wybrać w wielu formach otwierania/zamykania, dzięki czemu produkt w nich zawarty jest w pełni bezpieczny, a korzystanie z opakowania wygodne i praktyczne. Stand Up typu DOY z rurką wewnętrzną oraz z suwakiem, zamieszczonym narożnie to opatentowane opakowania, które praktycznie służą wymagającym konsumentom. Stand Up typu DOY, wyposażone w korek to możliwość wielokrotnego otwarcie/zamknięcia. Worki typu Stabilo oraz Stand Up to rozwiązania nie tylko praktyczne i bezpieczne, ale przede wszystkim zachęcające konsumenta do zakupu doskonale opakowanego produktu. 

Opakowanie ma znaczenie

Wśród ogromnej liczby produktów, oferowanych na sklepowych półkach, swoją ofertę należy wyróżnić nie tylko atrakcyjną, odmienna stylistyką, ale i jakością opakowania. Produkt, opakowany w przyjemną w dotyku, zachęcająca do zakupu folię będzie z pewnością atrakcyjniejszy niż ten, którego opakowanie nie gwarantuje wysokiej jakości. Wybierając najkorzystniejszą ofertę, mogą Państwo skorzystać z doradztwa naszych doświadczonych pracowników, którzy pomogą określić Państwa oczekiwania oraz przygotują finalną ofertę. Konsumenci są podatni na efekt wizualny, który opakowania mogą wywołać pozytywny lub negatywny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, aby efekt, wywoływany przez Państwa opakowania przedkładał się na dobre wyniki sprzedaży. 

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo