Automaty pakujące

Przez ostatnie dziesięciolecia różne gałęzie przemysłu dynamicznie się rozwijały. Do użytku wdrożono zupełnie nowe rozwiązania i technologie, które przyspieszają cały proces produkcji oraz sprawiają, że wyroby są lepszej jakości. Jedną z kwestii, którą zajęły się maszyny, jest automatyzacja niektórych, najbardziej powtarzalnych czynności. 

Wykorzystanie maszyn w takich sytuacjach pozwoliło na usprawnienie niektórych procesów, a także zwiększenie precyzji. Urządzenia w przeciwieństwie do ludzi potrafią z bardzo dużą dokładnością idealnie odtworzyć konkretne ruchy, dzięki czemu wykonywana przez nie praca zawsze będzie taka sama.

Jedną z największych bolączek wielu branż stanowi to, że gotowy do dostarczenia produkt trzeba jeszcze odpowiednio opakować. Proces ten z pozoru wydaje się prosty, jednak wcale tak nie jest. Wymaga bowiem bardzo dużej uwagi, aby wszystko zostało zrealizowane zgodnie z planem.

W zależności od tego, jaki produkt powstaje w naszej formie - opakowanie do niego będzie inne. Doskonale o tym wiemy, dlatego oferujemy klientom wysokiej jakości automaty pakujące, przygotowane tak, aby całkowicie spełniały ich potrzeby. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Poniżej przedstawiamy niektóre maszyny i automaty z naszej linii produkcyjnej.
Oferowane automaty realizujemy zgodnie z życzeniem klienta wg otrzymanej specyfikacji i wymogów.
Przedstawione automaty służą jako zdjęcia poglądowe i nie mogą być wykorzystane jako ostateczne w rozumieniu oferty.

 

Czytaj więcej

 

Wysokiej klasy maszyny pakujące

Proponowane przez nas rozwiązania składają się z elementów wysokiej jakości, dzięki czemu można mieć pewność, że będą działać zgodnie z założeniami, szybko, sprawnie, a także przez długi czas. Każdy automat pakujący jest przygotowywany na zamówienie oraz dostosowywany do potrzeb i wymagań klienta. Dzięki temu kupujący może wykorzystać pełen potencjał wybranego przez siebie rozwiązania.

Co więcej - odpowiednio dostosowane automaty do pakowania pozwalają jeszcze bardziej zoptymalizować procesy produkcyjne, przyspieszając ostatni etap przed wysłaniem produktu do dystrybucji.

Maszyna do pakowania w procesie automatyzacji w firmie

Maszyny do pakowania cieszą się bardzo dużą popularnością zwłaszcza w przemyśle spożywczym. Dzięki nim wiele firm może bardzo szybko dostarczać duże ilości produktów, co ma ogromne znaczenie szczególnie wtedy, kiedy dany artykuł należy do tych z kategorii pierwszej potrzeby.

Wykorzystanie automatu do pakowania w firmach spożywczych ma jeszcze jedną dużą zaletę, a mianowicie - zmniejszenie ryzyka zanieczyszczenia jedzenia oraz przenoszenia chorób, co może mieć miejsce, jeżeli produkt jest pakowany ręcznie.

Wprowadzenie automatów do pakowania - a tym samym przyspieszenie procesu produkcyjnego - pozwala na generowanie oszczędności, co dla wielu przedsiębiorstw również ma ogromne znaczenie.

Automaty do pakowania - cena

Jedną z kwestii, które najbardziej interesują osoby chcące zainwestować w automaty do pakowania do swojej firmy, jest to, ile takie rozwiązania kosztują. Ze względu na specyfikę tych maszyn oraz to, że każda z nich zostaje dostosowana do indywidualnych potrzeb, ich wycena odbywa się indywidualnie. Dzięki temu klient może również dopasować koszt maszyny do swoich możliwości finansowych, co ma zwykle bardzo duże znaczenie.

Najtańsze będą oczywiście rozwiązania najprostsze, o mniejszym zakresie opcji niż bardziej rozbudowane urządzenia. Tego typu propozycje mogą wystarczyć w niewielkich firmach, które nie realizują dużych zamówień i nie wykazują zapotrzebowania na skomplikowane maszyny.

Automaty pakujące - Dlaczego warto nam zaufać?

Działamy na rynku już od bardzo długiego czasu, stale zapewniając klientom dostęp do bardzo wysokiej jakości usług i produktów. Maszyny do pakowania to tylko jedno z proponowanych przez nas rozwiązań. Główną działalnością naszego przedsiębiorstwa jest bowiem produkcja gotowych opakowań dla małych i dużych marek z różnych gałęzi przemysłu. 

Mamy ogromną wiedzę i doświadczenie, które każdego dnia wykorzystujemy w pracy, aby zapewnić klientom najwyższej jakości produkty oraz usługi. Potwierdzają to również liczne pozytywne opinie, które otrzymujemy od zadowolonych osób.

Jeżeli więc są Państwo zainteresowani naszymi propozycjami, serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy. Jeśli pojawiły się jakieś pytania, to w trakcie rozmowy z chęcią udzielimy na nie odpowiedzi.

 

 • Automat do zalewu przez korek

  Automat do zalewu przez korek

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo