Taśmy monowarstwowe i wielowarstwowe

Z roku na rok rośnie świadomość społeczeństwa odnośnie do znaczenia stosowania ekologicznych, recyklingowanych opakowań. Zarówno proces produkcyjny, jak i utylizacja tworzyw sztucznych generuje szereg zagrożeń dla środowiska naturalnego.

Jako doświadczona firma od ponad 20 lat dostarczamy na rynek zarówno eko opakowania, jak i wytrzymałe taśmy monowarstwowe oraz wielowarstwowe. Wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam minimalizować szereg zagrożeń środowiskowych, które pojawiają się w trakcie procesów produkcyjnych. Mimo to stale zachowujemy najwyższą jakość materiałów.

Taśmy wielowarstwowe i monowarstwowe – zastosowanie i proces powstawania

Taśmy monowarstwowe i wielowarstwowe mają wiele zastosowań, jednak główny stanowi oklejanie produktów spożywczych lub chemicznych. Proces powstawania określonych rodzajów różni się w zależności od liczby warstw. W naszej ofercie dostępne są trzy wersje taśmy: mono, duplex oraz triplex. Na przedstawionej grafice można zobaczyć różnice między każdą z nich. Podajemy także skrótowe rodzaje tworzyw, jakie wykorzystywane są przez nas w procesie produkcyjnym.

W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań konsumenta pomagamy w doborze najlepszego rozwiązania. W naszym parku maszynowym znajduje się szereg innowacyjnych urządzeń technicznych, dzięki którym cały proces produkcyjny może być wykonywany w sposób detaliczny oraz profesjonalny.

Czytaj więcej...

Taśmy wielowarstwowe – nasza oferta

Nasze przedsiębiorstwo znane jest przede wszystkim z dostarczania na rynek wysokiej jakości opakowań. Dzięki zaufaniu konsumentów mogliśmy znacząco rozszerzyć zakres naszych działań produkcyjnych, tworząc innowacyjną fabrykę.

Poza szerokim wyborem gotowych opakowań, fabryka oferuje folie mono i laminaty oraz zadruki na foliach w systemie flexo 8 +1 (z insertingiem dla lakieru wybiórczo nałożonego). Firma rozpoczęła proces wprowadzania nowego systemu, którym jest BRC. W naszej ofercie znajdują się również takie usługi, jak: laminowanie, bobinowanie i konfekcjonowanie powierzonych materiałów wg życzenia zleceniodawcy, na gotowe opakowania lub inne użytki.
 

Cena taśmy wielowarstwowej

Zdajemy sobie sprawę, że jednym z najważniejszych aspektów warunkujących określone decyzje zakupowe jest cena. Oferowane przez nas taśmy monowarstwowe i wielowarstwowe powstają z najwyższej jakości materiałów. To właśnie ich dobór warunkuje określoną kwotą za dany produkt. Pozostajemy w przekonaniu, że wysoka jakość materiałów może iść w parze z konkurencyjną ceną na rynku.

Każda współpraca biznesowa ma charakter indywidualny. W zależności od okresu trwania umowy z kontrahentem, a także ilości zamówionego towaru, tworzymy spersonalizowaną wycenę. Zawsze stawiamy na dobrą komunikację z klientem, starając się znaleźć najlepsze rozwiązanie biznesowe.

Taśmy monowarstwowe – dlaczego warto nam zaufać?

Profesjonalni przedsiębiorcy zaczęli zdawać sobie sprawę, jak ważnym aspektem z konsumenckiego punktu widzenia jest utrzymywanie wysokiej jakości opakowań. Wiele firm podejmuje więc współpracę ze sprawdzonymi spółkami produkcyjnymi, które w swoich działaniach dbają o zrównoważony rozwój.

W Plastmoroz dbamy o to, aby wszelkie procesy produkcyjne odbywały się w sposób detaliczny, sprawny i innowacyjny. Jednym z istotnych kroków, jakie podjęliśmy w ostatnim czasie, jest wprowadzenie systemu BRC. To międzynarodowy certyfikat, który został zaprojektowany w 1998 roku, aby zainicjować dobre praktyki w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Szczegółowa kontrola bezpieczeństwa i jakości produktów dostarczanych na rynek znacząco wpływa na zaufanie konsumentów oraz partnerów biznesowych. To m.in. dlatego podejmowane przez nas kroki mają wielowymiarowy charakter. Działamy zarówno na terenie Polski, jak i innych państw.

Taśmy wielowarstwowe – opinie konsumentów

Wysoką jakość taśm monowarstwowych oraz wielowarstwowych potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów – zarówno z Polski, jak i z innych państw. Podejmujemy długofalowe współprace biznesowe z wieloma przedsiębiorstwami. Znajdujemy dogodne rozwiązania, które są w stanie przynieść obopólne korzyści.

Wysoka jakość, wyjątkowa elastyczność, wytrzymałość i odporność na szereg czynników zewnętrznych to aspekty, którymi cechuje się każda z produkowanych przez nas taśm. W celu zasięgnięcia szczegółowych informacji na temat specyfikacji oferowanych produktów serdecznie zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem telefonu lub dedykowanego formularza. Wszelkie szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w zakładce „Kontakt”.

taśmy monotaśmy duplextaśmy triplex

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo