Opakowania z folii laminowanych

Opakowania z folii laminowanej to produkty o wielu różnych zastosowaniach, które sprawdzają się u naszych klientów z branży spożywczej, chemii domowej oraz producentów wszelkich wyrobów, które wymagają solidnego i wygodnego dla konsumenta opakowania.

Poniżej przedstawiamy wysokiej jakości opakowania z folii laminowanych wielowarstwowych. Nasze produkty dostarczane są m. in. na rynek polski oraz krajów UE, Rosji, czy USA. Jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania. Z przyjemnością odwiedzimy Państwa w Waszych siedzibach, przybliżymy dokładnie nasze możliwości i zaprezentujemy produkty najwyższej jakości. Opakowania z folii laminowanych tworzone są przez nas w taki sposób, aby stworzyły funkcjonalną, estetyczną całość z Państwa produktem. Zapraszamy do współpracy. 

Czytaj więcej...

Opakowania z folii laminowanej dopasowane do potrzeb klienta

Z uwagi na zróżnicowane potrzeby naszych klientów oferta opakowań z folii laminowanych jest obszerna. W procesie projektowania i produkcji doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wygoda użytkowania opakowania oraz jego wygląd wpływają na wybory konsumenckie i powodzenie produktu na rynku. Z tego powodu nasze wyroby dają moc możliwości i różnorodnych rozwiązań. W naszej ofercie spotkają Państwo worki z folii laminowanych z podklejanym dnem, nacięciem easy open, zaworem oddychającym, transparentnym oknem, suwakiem i wieloma innymi modyfikacjami. Mają one sprawić, by Państwa produkt prezentował się jak najlepiej oraz zachęcać do skorzystania z niego. Dzięki wykorzystywanym przez nas rozwiązaniom wszystkie produkty mają szansę zyskać opakowanie, które pozwoli na zachowanie ich właściwości przez jak najdłuższy czas.

Czym wyróżniają się nasze worki z folii laminowanych?

Worki z folii laminowanych mogą się pochwalić świetną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne czynniki. Wszystko dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz udoskonalonych technik produkcyjnych, które są wynikiem ponad 20-letniego doświadczenia naszej firmy. Bez problemu wytwarzamy dla Państwa worki z folii laminowanej dopasowane do Państwa potrzeb pod wszelkimi względami – także nadruku, konfekcjonowania czy ceny. Chętnie doradzamy Państwu co do rozwiązań w zakresie opakowania, które najlepiej sprawdzą się w przypadku danego produktu. U nas mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość wyrobu, o którą dbamy na każdym kroku.

W przypadku jakich produktów sprawdzą się worki z folii laminowanej?

Tworzone przez nas opakowania z folii laminowanej można z powodzeniem zastosować w przypadku różnego rodzaju produktów spożywczych – w tym między innymi słodyczy, orzechów, kawy, wyrobów mięsnych, wegańskich, a także karm dla zwierząt. Wykorzystywane przez nas materiały są bezpieczne w kontakcie z żywnością, a w połączeniu z wdrażanymi przez nas rozwiązaniami konstrukcyjnymi zapewniają jej przedłużoną świeżość i zachowanie oryginalnego smaku oraz zapachu. Nasze worki z folii laminowanej doskonale sprawdzą się także w przypadku chemii domowej. Opakowania są odporne na działanie środków chemicznych, a ponadto wykonane w taki sposób, aby ułatwiać dozowanie i korzystanie z nich. Oferowane przez nas produkty doskonale nadają się do wszelkich wyrobów, które potrzebują solidnego, wytrzymałego i estetycznego opakowania, które wyróżnia się wysokim stopniem funkcjonalności.

Opakowania z folii laminowanej – nasze realizacje

Wyroby naszej firmy cieszą się pozytywnymi opiniami wielu producentów z różnych branż, a także różnych zakątków świata – od Unii Europejskiej po USA. Produkowane przez nas opakowania z folii laminowanych zdobią sklepowe półki, zachęcając klientów do zakupu. Dostosowaliśmy je już między innymi do takich produktów, jak kawy, musy, cukierki, suplementy diety, sól do zmywarki oraz karma i przekąski dla zwierząt. W przypadku każdej realizacji dążyliśmy do tego, aby worki z folii laminowanych były w najwyższym stopniu dopasowane do rodzaju produktu i jego wymagań, a także do wizerunku marki.

Dlaczego warto postawić na wysokiej jakości opakowania z folii laminowanych?

Nawet najlepszy produkt nie przyciągnie uwagi klienta, jeśli będzie zamknięty w nieprzyciągającym wzroku i niepraktycznym opakowaniu. To, jak prezentują się opakowania z folii laminowanych, ma ogromny wpływ na wizerunek producenta. Ważne, by były one spójne oraz oryginalne – z naszą pomocą ich realizacja przebiegnie bezproblemowo i z satysfakcjonującym rezultatem. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo