STAND UP z suwakiem

Możliwe typy worka

Możliwe wyposażenie worka

suwak
Dodatki przedstawiają możliwości wykonania opakowania w różnych konfiguracjach ustalonych indywidualnie z klientem.

Prezentujemy wysokiej jakości opakowanie STAND UP z suwakiem, które wykonane zostało z folii laminowanych. Worek powstał z myślą o przedsiębiorcach poszukujących sposobu na pakowanie różnego rodzaju produktów w maksymalnie bezpieczny sposób.

Czytaj więcej...

Oferowany przez nas worek idealnie sprawdzi się w przypadku firm z różnych branżach - zarówno spożywczej, jak i chemicznej. Prezentowane opakowanie STAND UP z suwakiem doskonale zabezpiecza produkty, dbając o ich wysoką jakość. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Worek STAND UP z suwakiem - atuty

Wysoka jakość oraz elastyczność worka pozwala na skuteczne i bezpieczne przechowywanie różnego rodzaju produktów, co jest niewątpliwie niezbędne w wielu branżach.

Opakowanie zawiera suwak, dzięki czemu można mieć pewność, że wszystko, co się w nim znajduje, zostało odpowiednio zamknięte, ale jednocześnie klient otrzymuje łatwy dostęp do zawartości. Oprócz tego worek posiada transparentne okno, umożliwiające zajrzenie do jego wnętrza.

Opakowanie STAND UP z suwakiem - jakościowe rozwiązanie

Dodatkowe atuty worka STAND UP z suwakiem obejmują wysoką estetykę oraz trwałość. Co więcej, dajemy możliwość personalizacji nadruku na tym ergonomicznym opakowaniu.

Produkt ten spełnia standardy międzynarodowe oraz krajowe. Oprócz tego cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów, a także pozytywnymi opiniami.

Co więcej, prezentowana oferta wyróżnia się konkurencyjną ceną, co również przyciąga do nas klientów.

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo