Opakowania opatentowane

 • Stabilo Quadro z bocznym suwakiem

  Stabilo Quadro z bocznym suwakiem

 • Doypack z rurką wewnątrz

  Doypack z rurką wewnątrz

 • Doypack z narożnym suwakiem

  Doypack z narożnym suwakiem

Seria opakowań opatentowanych przez PLASTMOROZ!

Cały czas rozwijamy się, wprowadzamy nowe technologie i dostosowujemy ofertę opakowań do potrzeb runku. Nasze nowe, opatenowane opakowania udanie zadebiutowały na targach branżowych IPACK-IMA w Mediolanie!

Stabilo Quadro z bocznym suwakiem wiecej >>
- szczelne przechowywanie, łatwe wysypywanie
- ergonomiczny uchwyt na palce lub rączka
- fałda boczna
- stabilnie stojący
- zasypywany od góry
- druk fleksograficzny

Stand Up typu DOY rurką wewnątrz wiecej >>
Najlepsze opakowanie dla soków i napojów dla dzieci.
- łatwy i szybki dostęp do napoju
- fałada denna zwiększajaca pojemność
- stabilnie stojacy
- napełniany od góry
- druk fleksograficzny

Stand Up typu DOY z narożnym suwakiem
- wygodne i szczelne otwieranie/zamykanie
- zaokrąglone narożniki
- stabilnie stojacy
- napełniany od góry
- druk fleksograficzny

 

 

 

Czytaj więcej

 

Opakowania z patentem

Innowacja jest ważna dla każdej branży. Nierzadko dotyczy to nie tylko samych produktów wykonywanych przez przedsiębiorstwo, ale też opakowań. Wbrew pozorom pełnią bardzo istotną funkcję, ponieważ wpływają na prezencję produktu na sklepowych półkach, a trzeba zawsze mieć tę świadomość, że nadal w dużej mierze „kupujemy oczami”. Tym bardziej zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - proponujemy opatentowane opakowania najwyższej jakości.

Opakowania opatentowane - dlaczego nasze rozwiązania?

Prezentowane opakowania są przeznaczone dla najbardziej wymagających producentów. Powstały z bardzo wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu produkt nie jest narażony w transporcie. To szczególnie ważne w kontekście wytwarzania żywności lub chemikaliów, w przypadku których może dojść do zagrożenia zdrowia osób mających kontakt z daną substancją. Oczywiście wszystko zależy od konkretnego medium mieszczącego się w worku.

Nasze opakowania opatentowane zostały ze względu na jakość i użyteczność, dlatego sprawdzą się w przypadku większości branż. Ze względu na przystosowanie do przechowywania żywności często są używane do przechowywania musów, soków oraz słodyczy. Sprawdzą się jednak także w sytuacji pakowania mediów sypkich, drobnych elementów etc. W każdym przypadku można mieć pewność, że opatentowane opakowania spełnią swoje zadanie.

Opakowania z patentem - wygodne rozwiązania

Stosujemy wygodne rozwiązania, dzięki czemu nasze opakowania opatentowane okazują się odpowiednie do użycia na różnych liniach produkcyjnych. Co więcej, oferujemy modele typu stand-up, które są bardzo praktyczne - nie zajmują sporo miejsca przy przechowywaniu, można je napełnić dowolnym medium, a ponadto samodzielnie stoją (postawione nie przewracają się), co ułatwia ich transport, magazynowanie czy ekspozycję (np. w sklepie lub na targach).

Opakowania z patentem posiadają innowacyjne rozwiązania. Na przykład stand-up typu DOY z rurką wewnątrz świetnie sprawdzi się w przypadku soków, musów czy jogurtów. Ponadto słomka jest ułożona poprzecznie, co ułatwia spożycie zawartości. To dobra alternatywa dla worków z „dziubkiem” oraz kartoników.

Opakowania opatentowane - cena

Cena naszych opakowań jest zależna od indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wiąże się to z faktem, że materiał może zostać pokryty odpowiednimi oznaczeniami i otrzymać wybraną szatę graficzną. Możemy pomóc przy stworzeniu projektu, jeśli zajdzie taka potrzeba. 

Ponadto na koszt zakupu wpływają wielkość zamówienia oraz personalizacja opakowań (np. wdrożenie konkretnego rozwiązania). Każdy klient może liczyć na indywidualną ofertę, kiedy poznamy więcej szczegółów.

Opakowania z patentem - opinie ekspertów

Eksperci jednogłośnie zostawiają pozytywne opinie naszym opakowaniom. Proponowane rozwiązania są bowiem wykonane z trwałego tworzywa o odpowiedniej grubości, mogą mieć różny rozmiar czy wygląd bądź dodatkowe cechy pokroju transparentnego okna. Dzięki temu opakowania cieszą się dobrymi opiniami naszych klientów, którzy wybierają je ze względu na najwyższą możliwą jakość.

Opatentowane opakowania - dlaczego my?

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji opakowań z różnych tworzyw. Na przestrzeni lat testowaliśmy wiele rozwiązań, co pozwoliło nam dopracować oferowane produkty. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że każdy klient będzie zadowolony ze współpracy.

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo