Zamknięcia strunowe

Perfekcyjne Zamknięcia Strunowe - solidne zapięcie do woreczków

Przechowywanie wszelkiego rodzaju produktów spożywczych wymaga odpowiedniego zabezpieczenia. Solidne opakowania to podstawa zachowania świeżości i dobrej jakości artykułów. Jednak, aby to było możliwe, muszą zostać zabezpieczone trwałym i odpornym na uszkodzenia zamknięciem strunowym.

Dzięki temu rozwiązaniu znajdujące się w opakowaniach produkty otrzymają odpowiednią ochronę, ale również będzie można w łatwy sposób je otwierać, jak i zamykać. Co więcej, to świetna metoda umożliwiająca szczelne zapakowanie, bez obawy o przedostanie się do wnętrza wilgoci czy różnego rodzaju zabrudzeń.

Zamknięcia strunowe - sposób na zachowanie świeżości produktów

Znajdujące się w naszej ofercie suwaki strunowe to wysokiej jakości akcesoria odznaczające się starannym wykonaniem, przekładającym się na ich wytrzymałość. Dostępne propozycje skierowane są do osób ceniących sobie dbałość o najdrobniejsze detale.

Do produkcji oferowanych przez nas zamków strunowych podchodzimy w sposób precyzyjny, wykorzystując najlepszej klasy, nowoczesne urządzenia. Ponadto przez cały czas stawiamy na rozwój i stosowanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Perfekcyjne zamknięcia strunowe - zamki strunowe Zipper

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem i wiedzą. Nasze działania realizujemy z myślą o producentach z branży spożywczej, chemii domowej oraz o tych, którzy wykorzystują w swojej pracy opakowania z folii. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego proponujemy unikatowe rozwiązania na miarę indywidualnych oczekiwań.

Dostępne w naszym asortymencie perfekcyjne zamknięcia strunowe stanowią doskonałe rozwiązanie, dającym ogrom możliwości przy pakowaniu zarówno żywności, jak i wielu innych artykułów. Dzięki solidnemu zabezpieczeniu produkty chronione są przed działaniem szkodników, a ich użytkowanie jest niezwykle proste oraz komfortowe.

Zamknięcia strunowe - cena

Proponowane przez nas perfekcyjne zamknięcia strunowe wyróżniają się bardzo korzystnymi cenami, które nader nie nadwyrężą Państwa budżetu. Ich poziom został przez nas ustalony z uwzględnieniem potrzeb klientów, ponieważ dbamy o ich zadowolenie i satysfakcję z podjętej z nami współpracy.

Dostępne na naszej stronie perfekcyjne zamknięcia strunowe zyskują szereg pozytywnych opinii, a klienci doceniają je za solidność, trwałość i wygodę użytkowania.

Perfekcyjne Zamknięcia Strunowe - dlaczego my? Korzyści płynące z podjęcia z nami współpracy

Jako doświadczony producent tworzymy różnego rodzaju opakowania kształtowe, perfekcyjne zamknięcia  strunowe czy inne unikalne propozycje, z których korzystają klienci z wielu branż. Zapewniamy najwyższą jakość oraz elastyczność, ponieważ cenimy satysfakcję użytkowników. Co więcej, zależy nam na długofalowej, owocnej współpracy, która przyniesie obopólne korzyści.

W swojej pracy kierujemy się odpowiedzialnością i rzetelnością, a wszelkie zlecenia realizujemy w sposób terminowy. W swoich działaniach jesteśmy otwarci na kontakt z klientem, jego pomysły oraz pytania. Dlatego w razie ich wystąpienia warto się z nami skonsultować, abyśmy mogli udzielić szczegółowych informacji. Zależy nam na budowaniu pozytywnych relacji z naszymi klientami, ponieważ wierzymy, że są podstawą przyjaznych kontaktów w trakcie współpracy.

Perfekcyjne zamknięcie strunowe - gdzie sprawdzi się najlepiej? Możliwości zastosowania

Produkowane przez nas perfekcyjne zamknięcia strunowe to rozwiązania mające szerokie zastosowania w wielu branżach. W szczególności sprawdzą się w przemyśle spożywczym, do zabezpieczenia wszelkiego rodzaju słodyczy, kawy, herbaty, produktów mięsnych, roślinnych, zdrowych przekąsek czy przypraw, a nawet karm dla zwierząt. 

Co więcej, suwaki strunowe doskonale nadają się do zabezpieczania wielu artykułów chemii domowej, takich jak pastylki do prania czy sól do zmywarek. Jednak to nie koniec możliwości ich wykorzystania. Proponowane przez nas akcesoria mogą posłużyć do zabezpieczenia wkładek do butów oraz wielu innych przedmiotów codziennego użytku.

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo