Opakowania z tworzyw biodegradowalnych szansą dla rozwoju rynku opakowań

Stawiamy na EKO
Dobro naszej planety jest w rękach każdego z nas. Mamy tego świadomość, więc jako producent opakowań nie uciekamy od tej odpowiedzialności. Postawiliśmy na opakowania biodegradowalne oraz promocję ekologii. Główną zaletą tworzyw biodegradowalnych jest przede wszystkim ich zdolność do ulegania procesowi degradacji w warunkach naturalnych. Nasze opakowania aż w 95% mogą ulegać rozkładowi. Rozwiązania te w dłuższej perspektywie mogą znacząco obniżyć ilość produkowanych i gromadzonych odpadów.

Jak to się dzieje?
Z pomocą przychodzą nam duża liczba naszych „małych współpracowników” – głównie bakterii, grzybów, promieniowców, glonów i pierwotniaków, które wykorzystują polimery biodegradowalne, jako pożywienie. Poza tymi organizmami żywymi do biodegradacji przyczyniają się także czynniki naturalne, zwłaszcza promieniowanie UV, tlen oraz woda. To z pomocą tych czynników rozkładowi może ulegać nawet 95% substancji organicznej.

Czytaj więcej

EKO opakowania - dlaczego warto w nie zainwestować?

Oferowane przez nas opakowania ekologiczne to doskonałe rozwiązania, wykonane z najwyższej jakości, naturalnych materiałów. Głównym powodem, dla którego warto postawić na tę opcję, jest ochrona środowiska. Tego rodzaju akcesoria niezwykle szybko ulegają rozkładowi w naturalnych warunkach, dzięki czemu nie potrzeba dziesiątek, a nawet setek tysięcy lat na ich rozłożenie.

Kolejnym argumentem przemawiającym za inwestycją w biodegradowalne opakowania jest fakt, że są bezpieczne dla zdrowia. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza podczas pakowania żywności, w którą nie wchodzą w żadne reakcje.

Co więcej, oferowane przez nas opakowania biodegradowalne wyróżniają się nadzwyczajną precyzją i estetyką wykonania. Dzięki temu znajdujące się w nich produkty prezentują się elegancko oraz stylowo.

Warto również mieć na uwadze, że temat ochrony środowiska i ludzkiego zdrowia staje się coraz popularniejszy. W związku z tym wprowadzenie do swoich działań opakowań z materiałów biodegradowalnych korzystnie wpływa na wizerunek firmy oraz przykuwa uwagę odbiorców.

Opakowania EKO - skuteczny sposób na ochronę planety?

Wytwarzane przez nas eko opakowania są wynikiem odpowiedzialnej produkcji, która ma ogromne znaczenie dla przyszłości naszej planety. Dokładamy wszelkich starań, by oferować Państwu najwyższej jakości, solidne i trwałe akcesoria, które nie tylko zapewnią skuteczną ochronę znajdujących się w nich produktów, ale również stanowią krok w stronę dbania o środowisko naturalne.

Stosowanie opakowań eko jest niezwykle ważne, ponieważ obecnie zmagamy się ze wieloma zmianami w obrębie naszej planety, które bez podejmowania odpowiednich działań będą się przez cały czas pogłębiać. Dlatego zależy nam, by proponowana oferta miała realny wpływ na brak negatywnego oddziaływania na naturę.

Opakowania z tworzyw biodegradowalnych - dlaczego my?

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem na rynku, która w swoich działania kieruje się dobrem klienta. Przywiązujemy dużą wagę do produkcji opakowań eko, a także stosujemy unikatowe rozwiązania, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. We współpracy z każdą osobą stawiamy na jakość, elastyczność oraz wkładamy wiele starań w utrzymanie długofalowych, udanych relacji.

Zgromadziliśmy szeroką wiedzę i umiejętności, a także dysponujemy nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie sprzętem do produkcji eko opakowań. Oferowane przez nas akcesoria wykonujemy z należytą starannością, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Jesteśmy również otwarci na pytania z Państwa strony, dlatego w razie ich wystąpienia warto się z nami skontaktować. Przekażemy wszelkie potrzebne informacje i udzielimy cennych wskazówek, co z pewnością ułatwi podjęcie optymalnej decyzji.

Opakowania z tworzyw biodegradowalnych - cena

Znajdujące się w naszej gamie produktów biodegradowalne opakowania posiadają korzystne ceny, przemawiające za ich zakupem. Ich wysokość jest w pełni adekwatna do jakości, co przekłada się na opłacalność zakupu.

Zaproponowane ceny mają również niebagatelny wpływ na korzystne opinie ze strony naszych klientów. Użytkownicy produkowanych przez nas opakowań biodegradowalnych chwalą je za nadzwyczajną estetykę, wytrzymałość i staranne wykończenie.

Biodegradowalne opakowania - konieczna zmiana?

Obecnie coraz więcej konsumentów jest świadomych sytuacji na naszej planecie. Zanieczyszczenie środowiska gwałtownie wzrasta, dlatego należy robić wszystko, aby temu zapobiec i zadbać o jego bezpieczną przyszłość. Oferowane przez naszą firmę opakowania z tworzyw biodegradowalnych to doskonała opcja, pozwalająca na zachowanie większej kontroli nad zachodzącymi zmianami.

Proces wytwarzania opakowań biodegradowalnych przebiega z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, a użytkowania i utylizacja nie przyczyniają się do pogłębiania problemów z nadmiernym zanieczyszczeniem środowiska. Proponowane przez nas akcesoria można poddać recyklingowi, a ich produkcja nie wpływa negatywnie na naturę.

 

Poniżej przedstawiamy wysokiej jakości opakowania z tworzyw biodegradowalnych. Są trwałe, wytrzymałe, a przy tym w 100% podlegają recyklingowi.
 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo