Opakowania płynnych produktów spożywczych

Jak opakowania płynnych produktów spożywczych wpływają na sprzedaż produktu?

Opakowania płynnych produktów spożywczych nie mają łatwego zadania, prezentując się w sklepach wraz w umieszczonymi w ich wnętrzach zawartościami. Aby skusić potencjalnego klienta do spojrzenia, zainteresowania się, a następnie zakupu produktu, opakowanie musi się wyróżniać. W gęstwinie kolorowych, atrakcyjnych opakowań i etykiet trzeba znaleźć lukę, która uzupełni zapotrzebowanie konsumenta. Opakowanie płynnego produktu musi być atrakcyjne zarówno pod względem wizualnym, miłe w dotyku oraz wykonane z najwyższą starannością, przy zachowaniu wymogów i standardów jakości i bezpieczeństwa.

Najwyższa jakość opakowań produktów płynnych

Branża spożywcza, nie bez przyczyny niezwykle wymagająca, warunkuje zapotrzebowanie na nowoczesne opakowania najwyższej jakości, które spełnią surowe wymogi sanitarne, zarówno na etapie produkcyjnym, jak i w fazie przechowywania w nich produktów spożywczych. Nasza firma, od ponad dwudziestu lat stara się spełnić Państwa oczekiwania, dostarczając opakowania, które są bezpieczne dla zdrowia konsumentów. Ciągły rozwój naszej, rodzinnej firmy wiąże się z unowocześnieniem procesu produkcji, dzięki któremu opakowania są najnowocześniejsze. Posiadamy nowoczesne maszyny, dzięki którym jakość naszych opakowań jest najwyższa, a standardy produkcji spełniają wszystkie, niezbędne wymogi.

Jak wytwarzamy opakowania płynnych produktów spożywczych?

Nasza firma może pochwalić się nowoczesnym parkiem maszyn, wytwarzających i napełniających opakowania. Doskonała baza techniczna łączy się z umiejętnościami i zaangażowaniem naszej kadry pracowniczej, dbającej, by pakowane produkty zachowały swoje nienaruszone właściwości, gwarantujące świeżość i jakość żywności. Restrykcyjnie przestrzegana higiena na każdym etapie procesu produkcyjnego stanowi gwarancję spełnienia wszystkich norm, niezbędnych w kontakcie z produktami żywnościowymi. Baza w postaci maszyn wytwórczych i napełniających, uzupełniona została o automaty, pakujące i napełniające płynem (opcjonalnie zasypujące). W celu ciągłego podnoszenia jakości oferowanych przez nas opakowań, poza najwyższą jakością, utrzymywaną podczas produkcji, stale rozwijamy dostępne rozwiązania.

Jakie rodzaje opakowań spożywczych produktów płynnych oferujemy?

W celu zapewnienia kompleksowej oferty, spełniającej Państwa różnorodne oczekiwania, stale rozwijamy asortyment produktów. Szeroka oferta opakowań produktów spożywczych, płynnych to przede wszystkim opatentowane opakowania Stand Up typu DOY, które możemy przygotować dla Państwa w różnych rozmiarach oraz z wieloma możliwościami otwarcie/zamknięcia produktu. Wykonane z folii, praktyczne opakowania, nadające się do przechowywania napojów typu soki, musów owocowych, serków homogenizowanych do picia, płynnej karmy dla zwierząt są niezawodne i szczelne. Gwarantują świeżość i nienaruszony  stan zawartości. Obecne zamknięcia stanowią pewny element, służący do wielokrotnego użycia opakowania. Korki lub zamki, umieszczone w bocznej części opakowań są niezwykle praktyczne. Dla produktów sypkich stosuje się suwaki narożne, zamki strunowe. Opakowanie z rurką pozwala na jednorazowy użytek artykułu. 

Jak wyróżnić swoje opakowanie, aby poprawić sprzedaż?

Wysoka jakość opakowania produktu płynnego będzie zauważona przez potencjalnego konsumenta dopiero w chwili, gdy zdecyduje się zakupić produkt. Dlatego celem strategii reklamowej jest wyróżnienie produktu spośród dostępnych na rynku podobnych artykułów. Opakowanie musi przykuwać wzrok swoją odmiennością. Niecodzienny nadruk, nawiązujący do charakteru firmy - wytwórcy produktu, wyraźne wyeksponowanie źródła zawartości oraz pokazanie, jak wygląda jest doskonałym sposobem znalezienia odbiorców. Odbiorca kupuje oczami, dlatego nasi pracownicy z najwyższą dbałością przygotowują dla Państwa perfekcyjne opakowania, zachowujące wymogi sanitarne. Dbając o zdrowie konsumentów oraz pozytywną opinię o Państwa firmie, szczególny nacisk kładziemy na higienę miejsc pracy. Bezpieczeństwo i najwyższa jakość - tymi słowami określamy swoją pracę dla Państwa. 

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo