Stand Up typu DOY z rurką wewnątrz

 • Stand Up typu DOY z rurką wewnątrz

  Stand Up typu DOY z rurką wewnątrz

Możliwe typy worka

Możliwe wyposażenie worka

nacięcia EASY OPEN
Dodatki przedstawiają możliwości wykonania opakowania w różnych konfiguracjach ustalonych indywidualnie z klientem.

 

Prezentujemy wysokiej jakości worek stand up z rurką wewnątrz, wykonany z folii laminowanych. Nasze opakowanie posiada cały wachlarz zalet. Wedle życzenia klienta dopasowujemy odpowiedni kształt worka, a także okrągłe otwory o różnej średnicy. Okno transparentne pozwoli klientowi na dokładny wgląd w produkt znajdujący się w opakowaniu, a laserowy system otwierania przyspieszy i ułatwi tę czynność.

Stand Up Typu DOY z rurką wewnątrz

Odpowiednia jakość naszych opakowań sprawdzi się idealnie w branży spożywczej przy przechowywaniu wszelakich napojów, musów czy innych produktów. Nasze worki znajdą swoje zastosowanie także w innych branżach, w których wymagane jest sterylne, elastyczne i jakościowe pakowanie różnorakich produktów. Worek stand up z rurką wewnątrz będzie idealnym opakowaniem dla osób, które chcą odpowiednio dostosować go według własnych potrzeb, co zapewnia jego elastyczność i dogodny kształt. Przykładamy szczególną uwagę względem estetyki wykonania opakowania typu doy, która przyciągnie uwagę klienta. Wszystkie nasze produkty spełniają standardy międzynarodowe.

Worek Stand Up z rurką wewnątrz - dlaczego my?

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Pozytywne opinie i okazyjna cena względem jakości potwierdzają nasze wieloletnie doświadczenie i dbałość o kontakt z naszym klientem. Chętnie podejmiemy się długofalowej współpracy z każdym zainteresowanym naszą ofertą. W razie wszelkich wątpliwości lub zainteresowania naszymi produktami zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo