Polski producent opakowań z folii

 • Polski producent opakowań z folii

  Polski producent opakowań z folii

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze – zarówno w odniesieniu do kontaktów międzyludzkich, ale także (a może przede wszystkim) w mechanizmach sprzedażowych. PLASTMOROZ, ceniony polski producent opakowań z folii wie o tym doskonale. To, jak zaprezentujemy oferowany przez nas produkt często ma decydujący wpływ na to, czy zainteresuje on potencjalnych odbiorców. A w efekcie decyduje o tym, czy podczas kolejnych zakupów to właśnie po niego sięgną stojąc przed sklepową półką. Niekiedy nawet najwyższej jakości artykuły kurzą się na regałach w marketach tylko dlatego, że „giną” w gąszczu dziesiątek podobnych. Wszystko dlatego, że nie wyróżniają się niczym szczególnym i nie wydają się tak atrakcyjne dla konsumentów. Dlatego znaczenie ma zarówno to, jaką ofertę kierujemy do potencjalnych klientów, ale także to, w co ją opakujemy.

Opakowanie produktu - wyniki badań

MeadWestvaco Corporation przynależący do PEFC International w 2015 roku opublikował wyniki przeprowadzonych badań, z których płyną jednoznaczne wnioski. Klienci zdecydowanie częściej wybierają te produkty, których atrakcyjność opakowania uważają za wyższą. Jak dowiadujemy się z raportu, dwie na pięć osób są skłonne zrezygnować z dotychczas wybieranej marki na rzecz innej. Dzieje się tak wówczas, gdy nowe opakowanie zdecydowanie bardziej przyciąga ich wzrok. Ponadto 4 na 5 ankietowanych przyznało, że zwraca uwagę na funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania w kwestii opakowań. I właśnie na tej podstawie często decyduje się na zakup. Potwierdza to również kolejny raport opublikowany w 2017 roku.

Jak przykuć uwagę klienta

Wnioski nasuwają się same. Konsumenci przemierzając sklepowe ki bardzo często „kupują oczami”. Dlatego tak ważne jest, aby oferowany przez danego producenta produkt przykuwał uwagę odbiorców. To sprawi, że wyjątkowo chętnie włożą go do swojego koszyka. Istotna jest nie tylko wyróżniająca się szata graficzna. Znaczenie mają także zastosowane rozwiązania, wysoka jakość opakowania wykonanego z bezpiecznych materiałów oraz łatwość dostępu do zawartości. Jednocześnie odbiorcy oczekują gwarancji odpowiedniego zabezpieczenia produktu przed czynnikami zewnętrznymi.

Polski producent opakowań z folii

PLASTMOROZ to polski producent opakowań z folii, który od 20 lat stale się rozwija. Firma dostosowuje swoją ofertę do aktualnych potrzeb, stawiając na nowoczesność i odważnie decydując się na innowacyjne rozwiązania. Pozwala to nie tylko dostosować produkty do zmieniającego się rynku. Przede wszystkim umożliwia sprostaniu coraz wyższym wymaganiom konsumentów, a często wręcz wyprzedzając ich oczekiwania. Dlatego wielu producentów postanowiło nam zaufać wiedząc, że dzięki odpowiedniemu opakowaniu swojego produktu budują trwałą relację ze swoimi klientami. To właśnie zaufanie do marki i zadowolenie z zakupu pod każdym względem ma ogromne znaczenie. Sprawia, że konsumenci bez zastanowienia sięgają po dany artykuł podczas kolejnej wizyty w sklepie.

Jakość i bezpieczeństwo opakowań z folii

My wiemy, jak duży wpływ na dochody danej firmy ma zaufanie konsumentów. Dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość oferowanych przez nas opakowań oraz ich pełne bezpieczeństwo. Decydujący wpływ na osiągane przez nas efekty produkcyjne ma wieloletnie doświadczenie i zdobyta przez ten czas holistyczna wiedza. Odpowiada za to również pełna kontrola na każdym z etapów produkcji oraz wykwalifikowana kadra pracownicza. Dysponujemy także nowoczesnym zapleczem technologicznym. Dzięki temu nasze opakowania odznaczają się najwyższą jakością i są jednoznaczną odpowiedzią na potrzeby konsumentów, jak i producentów.

Zaufany producent opakowań

Na każdym etapie produkcji służymy klientom fachowym doradztwem w kwestii wyboru i zastosowanych w danych opakowaniach systemów i udogodnień. Przy ich wyborze uwzględniamy specyfikę danego produktu oraz oczekiwania kontrahentów. Pomagamy także wspólnie wypracować optymalne rozwiązania w pełni dostosowane do zmieniającego się rynku. Dzięki nieszablonowemu podejściu i rzetelności zaufało nam tak wielu producentów. Efekty naszej pracy można spotkać na wielu regałach w sklepach. Choć nie zawsze, bowiem produkty te bardzo szybko znikają z półek, chętnie wybierane przez konsumentów.

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo