Worek płaski z tylnym zgrzewem

 • Worek płaski z tylnym zgrzewem

  Worek płaski z tylnym zgrzewem

Możliwe typy worka

Możliwe wyposażenie worka

euro zawieszka
Dodatki przedstawiają możliwości wykonania opakowania w różnych konfiguracjach ustalonych indywidualnie z klientem.

Prezentujemy wytrzymały worek płaski z tylnym zgrzewem, powstały z myślą o wszelkich branżach, w których potrzeba odpowiednich opakowań do przechowywania produktów zgodnie ze standardami jakości.

Czytaj więcej...

Co więcej, oferujemy spore możliwości w zakresie modyfikacji. Dzięki temu klient może dopasować zamówione worki do swoich potrzeb, a także spersonalizować ich szatę graficzną. Jest to świetne rozwiązanie, aby wyróżnić własne produkty na sklepowych półkach.

Worek płaski z tylnym zgrzewem - zgodność z normami

Nasze produkty spełniają wszelkie standardy międzynarodowe oraz krajowe. Co więcej, dajemy na nie gwarancję jakości. Posiadamy bogaty wybór worków płaskich, które można w pełni zmodyfikować.

Nasze opakowania są trwałe, wydajne, a przy tym intuicyjne w użytku. Sprawdzą się w każdej branży, w której wymaga się przechowywania produktów w określonych warunkach.

Worek płaski z tylnym zgrzewem - spore możliwości zamknięte w prostej formie

Nasz worek płaski z tylnym zgrzewem wyróżnia się sporą liczbą zalet. Został polakierowany, zawiera euro zawieszkę, zawór oddychający oraz transparentne okno, które umożliwia klientom zajrzenie do wnętrza opakowania. Ponadto nasze opakowania można w pełni personalizować i dostosowywać je do własnych potrzeb.

Oferujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Worek płaski z tylnym zgrzewem wyróżnia się pozytywnymi opiniami, dlatego jest tak chętnie kupowany przez naszych klientów. Ponadto w razie problemów bardzo chętnie odpowiemy na pytania oraz doradzimy.

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo