Worek płaski z fałdą denną

 • Worek płaski z fałdą denną

  Worek płaski z fałdą denną

Możliwe typy worka

Prezentujemy wysokiej jakości worek płaski z fałdą denną, który został stworzony z myślą o branżach, w których wymaga się przechowywania wszelkich produktów w sposób bezpieczny, zgodny z ustalonymi standardami jakości. Ponadto zapewniamy możliwość modyfikacji. Dzięki temu zamówione worki płaskie z fałdą denną będą wyróżniać się wśród innych produktów znajdujących się w tego typu opakowań.

Czytaj więcej...

Oferujemy najwyższej jakości worki płaskie z fałdą denną, dbając równocześnie o atrakcyjny poziom cen. Prezentowane rozwiązanie idealnie sprawdzi się w przypadku, gdy potrzeba trwałego, a zarazem ergonomicznego opakowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Worek płaski z fałdą denną - wygodne przechowywanie produktów płynnych i sypkich

Te lakierowane opakowania są świetną opcją do przechowywania jakichkolwiek produktów, a w szczególności w postaci płynnej lub sypkiej, które wymagają odpowiedniej izolacji od środowiska zewnętrznego. Nasze worki to zapewniają dzięki strunowemu zamknięciu.

Ogromną zaletą wyboru naszej firmy jest cały wachlarz dostępnych modyfikacji. Dzięki temu każdy oferowany produkt ma wysoką jakość, ale wyróżnia się innymi cechami. Co więcej, prezentowane worki są trwałe, dzięki czemu produkty w środku są w pełni bezpieczne.

Worek płaski z fałdą denną - dobry wybór w atrakcyjnej cenie

Oferujemy opakowania w konkurencyjnych cenach. Dzięki temu oraz innym cechom worek płaski z fałdą denną cieszy się sporą popularnością i pozytywnymi opiniami. Ponadto służymy poradą oraz odpowiedziami na pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo