Worek płaski

Możliwe typy worka

Prezentujemy wysokiej jakości opakowanie typu worek płaski, stworzone z myślą o wymagających osobach, które potrzebują odpowiedniego sposobu na przechowanie proponowanych produktów. Opakowanie powstało w zgodzie z obowiązującymi

standardami oraz wymogami bezpieczeństwa.

Czytaj więcej

Worek płaski wyróżnia się sporą ilością zalet, które docenią przede wszystkim producenci wyrobów spożywczych lub kosmetycznych. Co więcej, zapewniamy klientom możliwość dostosowania elementów opakowania oraz szaty graficznej.

Oferujemy najwyższej klasy worki, które idealnie sprawdzą się w każdej branży, która wymaga przechowywania produktów w zgodzie z obowiązującymi standardami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Worek płaski - zalety tego rozwiązania

Te wysokiej jakości, elastyczne i ergonomiczne worki nadają się do przechowywania produktów, które wymagają określonych warunków, a wszystko to dzięki strunowemu zamknięciu i suwakowi. Oferujemy różne rodzaje tego typu opakowań, dzięki czemu każdy klient ma możliwość wyboru odpowiedniej opcji. Proponujemy cały wachlarz modyfikacji.

Kolejnym atutem jest fakt, iż oferowane opakowania wyróżniają się trwałością. Nasz produkt spełnia standardy krajowe oraz międzynarodowe. Unikatowe rozwiązania zastosowane w produkowanych przez nas opakowaniach sprawiają, że worki sprawdzają się w różnych obszarach.

Nasze produkty wyróżniają się pozytywnymi opiniami oraz sprzedawane są przez nas w bardzo atrakcyjnych cenach. Co więcej, bardzo chętnie doradzimy oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo