Worek kurierski

 

Możliwe typy worka

Możliwe wyposażenie worka

zamknięcie strunowe
Dodatki przedstawiają możliwości wykonania opakowania w różnych konfiguracjach ustalonych indywidualnie z klientem.

 

Nasze przedsiębiorstwo oferuje wysokiej jakości worek kurierski tworzony z solidnego materiału - folii mono. Stanowi on najłatwiejszą i jednocześnie najbardziej ekonomiczną metodę na pakowanie różnorodnych towarów do wysyłki. Świetnie chroni wysyłane produkty przed zniszczeniami i zabrudzeniami.

Czytaj więcej

Wysokiej jakości worek kurierski z folii mono

Oferowany przez nas foliowy worek kurierski to produkt o wysokim standardzie wykonywany z materiału o świetnych właściwościach, czyli folii mono. Wyróżnia się on wysoką wytrzymałością i trwałością. Produkowany jest przez profesjonalnych fachowców przy pomocy nowoczesnych maszyn. Co ważne, u nas można zamówić go w różnych konfiguracjach, np. z zamknięciem strunowym, euro zawieszką, fałdą denną, taśmą permanentną czy wycięciem na dłoń. Możemy również wykonać worek kurierski z dodatkową kieszenią na dokumenty, zaokrąglonymi narożnikami czy otworami okrągłymi o różnej średnicy.

Foliowy worek kurierski - cena

Nasze przedsiębiorstwo oferuje wysokiej jakości worek kurierski w konkurencyjnej cenie. Kupując go, macie Państwo pewność, że nie przepłacacie i otrzymujecie towar o świetnych właściwościach, który skutecznie zabezpieczy wysyłane towary. Doskonałą jakość oferowanego worka kurierskiego potwierdzają opinie klientów.

Aby uzyskać szczegóły na temat ceny foliowego worka kurierskiego z folii mono, zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym zespołem. Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami i uzyskaniu informacji o wielkości zamówienia będziemy w stanie sporządzić wycenę.

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo