Worek do drobiu

 

Możliwe typy worka

Możliwe wyposażenie worka

zamknięcie strunowe
Dodatki przedstawiają możliwości wykonania opakowania w różnych konfiguracjach ustalonych indywidualnie z klientem.

 

Nasze przedsiębiorstwo oferuje wysokiej jakości worek do drobiu wykonany z folii mono, czyli materiału wyróżniającego się wysoką trwałością i wytrzymałością. Produkt ten nadaje się do kontaktu z żywnością i nie stanowi zagrożenia dla ludzkiego zdrowia. Ponadto umożliwia on szybkie i łatwe pakowanie produktów. Zapraszamy do zapoznania ze szczegółami oferty!

Czytaj więcej

Wysokiej jakości worek foliowy do drobiu z folii mono

Oferowany przez nas worek do drobiu to produkt cieszący się świetnymi opiniami i dużą popularnością na rynku. Wykonywany jest z solidnego materiału, przez co zachwyca on swoimi właściwościami. Produkowany jest przez doświadczonych specjalistów z branży przy użyciu zaawansowanych maszyn. Nasi fachowcy tworzą go z najwyższą starannością i dbałością o wszelkie detale, dzięki czemu spełnia on oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto u nas można zamówić worek do drobiu w naprawdę konkurencyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Worek do drobiu w różnych wariantach

Nasz zespół wykonuje worek do drobiu w różnych konfiguracjach w zależności od potrzeb i preferencji klientów. Na życzenie zleceniodawcy możemy wyposażyć go w zamknięcie strunowe, euro zawieszkę, klips, taśmę permanentną czy wycięcie na dłoń. Ponadto jesteśmy w stanie wykonać worek foliowy do drobiu z taśmą otwórz/zamknij, zaokrąglonymi narożnikami lub okrągłymi otworami o różnej średnicy. Opinie klientów potwierdzają, że zamawiając u nas opakowania, otrzymuje się produkty w pełni dopasowane do swoich potrzeb i preferencji.

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo