Możliwe typy worka

 

Eko opakowania STAND UP 

Wszelkiego rodzaju opakowania są powszechnie wykorzystywane w niemal każdej gałęzi przemysłu. Niezależnie, czy jest to branża spożywcza, czy jakakolwiek inna, istotne jest, aby wybierać wyłącznie najwyższej jakości opakowania. Takie z pewnością okażą się opakowania Stand-Up. Co najważniejsze, są one całkowicie biodegradowalne, co jest szczególnie istotne w dzisiejszych czasach. Troska o środowisko w połączeniu z dużą wytrzymałością i jakością sprawia, że opakowanie Stand-Up cieszy się niesłabnącą popularnością.

Czytaj więcej

Worek Stand-Up to przede wszystkim wykorzystanie najlepszej jakości materiałów. Tym, co je wyróżnia, jest ich całkowita biodegradowalność. Dzięki temu rozkładają się one dużo szybciej i nie stanowią zagrożenia dla żywych organizmów. Co bardzo ważne, są one całkowicie bezpieczne dla pożywienia. Sprawia to, że eko opakowanie Stand-Up idealnie sprawdzi się w przypadku branży spożywczej. Każdy produkt, jaki oferujemy, dostępny jest w dowolnej konfiguracji, dzięki czemu każdy klient może dostosować produkt najlepiej pasujący do swoich potrzeb.

Stand-Up opakowanie — dlaczego warto?

Worek Stand-Up to produkt, który jest niezwykle chętnie wybierany przez przedsiębiorców z różnych branż. Najwyższą jakość tego produktu potwierdzają przede wszystkim liczne opinie zadowolonych użytkowników. Zwracają oni uwagę zwłaszcza na dużą wytrzymałość oraz ekologiczne materiały. Ponadto produkt ten wyróżnia także niezwykle korzystna i bardzo konkurencyjna cena, która zadowoli niejednego klienta.

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo