Stand Up typu DOY

 • Doypack big worek

  Doypack big worek

Możliwe typy worka

Stand Up typu DOY - wytrzymałość w atrakcyjnej cenie

Opakowanie Stand Up typu DOY to wysokiej jakości produkt wykonany z wytrzymałego materiału, jakim jest folia laminowana. Doskonale sprawdzi się w wielu branżach, a jego atrakcyjna cena zachęca do inwestycji.

Czytaj więcej

Jesteśmy otwarci na sugestie ze strony klientów, dlatego istnieje możliwość dopasowania kształtu worka Stand Up typu DOY do potrzeb oraz oczekiwań klientów.

Opakowanie Stand Up typu DOY - opinie

Znajdujący się w naszej ofercie worek Stand Up typu DOY cieszy się pozytywnymi opiniami ze strony klientów. Doceniany jest za szeroki zakres zastosowań, a także solidne wykończenie z dbałością o najdrobniejsze detale.

Worek doskonale sprawdzi się w branży spożywczej, a dzięki wyposażeniu w nacięcia EASY OPEN otwieranie znajdujących się w nim produktów będzie niezwykle komfortowe.

Stand Up typu DOY - dlaczego my?

Jako producent wysokogatunkowych opakowań kształtowych dajemy Państwu możliwość dopasowania naszych produktów do wymagań. Proponujemy unikatowe rozwiązania, a do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób.

Nasza propozycja worka Stand Up typu DOY doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku produktów spożywczych czy kosmetycznych, jak i artykułów z zakresu chemii domowej.

W swoich działaniach kierujemy się potrzebami klientów i ich zadowoleniem, dlatego z uwagą czuwamy nad każdym etapem produkcji. Stawiamy na elastyczną oraz długotrwałą współpracę, niosącą za sobą szereg obopólnych korzyści. Dlatego nasza firma wyróżnia się indywidualnym podejściem i klarowną komunikacją.

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo