Możliwe typy worka

 

EKo opakowanie Stand Up typu DOY

W dzisiejszych czasach coraz głośniej mówi się o tym, jak ważna jest dbałość o środowisko naturalne. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wprowadzając w życie pewne zmiany, jesteśmy w stanie zadbać o dobro planety. Nasz zespół, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo środowiska, postanowił wprowadzić do oferty Eko opakowanie Stand Up typu DOY, wykonywane z materiałów, które szybko ulegają rozkładowi w środowisku naturalnym i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia organizmów żywych.

Czytaj więcej

Stand Up typu DOY - ekologiczne opakowanie o wysokim standardzie

Eko opakowanie Stand Up typu DOY to produkt świetnej jakości wykonywany z naturalnych materiałów, bezpiecznych dla środowiska naturalnego. Jego ogromną zaletą jest fakt, iż ulega on procesowi biodegradacji w warunkach naturalnych. W przeciwieństwie do opakowań wykonywanych z tworzyw sztucznych nie potrzebuje on setek czy tysięcy lat na rozłożenie. Ponadto eko opakowanie Stand Up typu DOY jest bezpieczne dla zdrowia, co ma szczególne znaczenie, gdy umieszcza się w nim żywność. Wyróżnia się ono również wysoką wytrzymałością i świetną jakością wykonania, co potwierdzają pozytywne opinie klientów.

Eko opakowanie Stand Up typu DOY w wielu wariantach

Eko opakowanie Stand Up typu DOY wykonujemy w różnych konfiguracjach. Na życzenie klienta możemy wyposażyć je m.in. w euro zawieszkę, wycięcie na dłoń, wycięcie na 3 palce, zamknięcie strunowe czy nacięcia EASY OPEN. Ponadto oferujemy eko opakowanie Stand Up typu DOY w wielu formach, dzięki czemu jesteśmy spełnić oczekiwania każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu w celu złożenia zamówienia! Gwarantujemy atrakcyjne ceny, profesjonalną obsługę i opakowania o najwyższym standardzie wykonania.

Opakowania są niezbędne w wielu gałęziach przemysłu. Wybór najbardziej odpowiedniego nie jest jednak prostym zadaniem, dlatego warto stawiać wyłącznie na najbardziej profesjonalne produkty, które okażą się niezawodne w wielu sytuacjach. Zwłaszcza dzisiaj, kiedy coraz częściej mówi się o ekologii, warto wybierać opakowania, które są wykonane z materiałów nie zagrażających środowisku naturalnemu. Właśnie takie są dostępne w naszym sklepie opakowania Stand Up typu DOY.

Tym, co wyróżnia opakowania Stand Up typu DOY, jest materiał, z jakiego zostały wykonane. Co bardzo ważne, ulega on biodegradacji w bardzo szybkim czasie, dzięki czemu nie zagraża żywym organizmom. Eko opakowanie Stand Up typu DOY jest także całkowicie bezpieczny dla zdrowia, co sprawia, że można bez obaw umieszczać w nim żywność. Worek Stand Up typu DOY jest także dostępny w wielu konfiguracjach i formach, dzięki czemu każdy klient będzie mógł z łatwością dobrać produkt najlepiej dopasowany do swoich potrzeb.

Worek Stand Up typu DOY — dlaczego warto?

Opakowania Stand Up typu DOY to jedne z najchętniej wybieranych produktów, jakie można znaleźć w naszym sklepie. Najwyższą jakość potwierdzają zwłaszcza liczne opinie użytkowników, którzy zwracają uwagę zwłaszcza na dużą wytrzymałość, szeroki wybór, a także zastosowanie ekologicznych materiałów i rozwiązań bezpiecznych dla środowiska. Również cena, niezwykle korzystna i bardzo konkurencyjna sprawia, że wielu klientów chętnie sięga po worki Stand Up typu DOY.

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo