STABILO z tylnym zgrzewem

 • STABILO z tylnym zgrzewem

  STABILO z tylnym zgrzewem

Możliwe typy worka

Możliwe wyposażenie worka

tylny zgrzew
Dodatki przedstawiają możliwości wykonania opakowania w różnych konfiguracjach ustalonych indywidualnie z klientem.

STABILO z tylnym zgrzewem

Odpowiednie opakowanie produktu znacząco wpływa na podejmowanie decyzji zakupowych przez konsumentów. Właściciele firm działających w branży spożywczej i przemysłowej zobligowani się do odpowiedniego zabezpieczenia artykułów przed rozpoczęciem procesów związanych z ich dystrybucją.

Czytaj więcej...

W naszej ofercie znajduje się solidne opakowanie STABILO z tylnym zgrzewem, które wyróżnia się wysokim stopniem funkcjonalności.

Opakowanie STABILO z tylnym zgrzewem – charakterystyka

STABILO z tylnym zgrzewem to wysokiej jakości opakowanie, które znajduje zastosowanie zarówno w branży spożywczej, jak i przemysłowej. Duża uniwersalność produktu wynika nie tylko z rodzaju materiału wykorzystanego w procesie produkcyjnym, ale również wielu możliwości modyfikacji.

Istnieje możliwość dodania do opakowania dodatkowych euro zawieszek, zgrzewów typu K, zaworów oddychających czy transparentnego okna – w zależności od typu produktu i indywidualnych potrzeb klienta.

STABILO z tylnym zgrzewem – cena i opinie konsumentów

Wysoką jakość produkowanych przez nas worków z folii laminowanej potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. Opakowanie STABILO z tylnym zgrzewem charakteryzuje wysoka odporność na szereg czynników zewnętrznych, detaliczne wykończenie, możliwość konfiguracji o dodatkowe elementy wyposażenia, a także konkurencyjna cena.

Każde realizowane przez nas zlecenie traktujemy indywidualnie. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat opisywanego produktu serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo