STABILO z suwakiem na górze

 • STABILO z suwakiem na górze

  STABILO z suwakiem na górze

Możliwe typy worka

Możliwe wyposażenie worka

suwak
Dodatki przedstawiają możliwości wykonania opakowania w różnych konfiguracjach ustalonych indywidualnie z klientem.

STABILO z suwakiem na górze to opakowanie, które zapewnia wysoki komfort przechowywania oraz korzystania z produktów. Dzięki solidnemu, niezawodnemu zapięciu zawartość worka jest dobrze chroniona przed wysypaniem się, a także przed niekorzystnymi czynnikami, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości znacznie dłużej.

Czytaj więcej

Czym cechuje się opakowanie STABILO z suwakiem na górze?

STABILO z suwakiem na górze to opakowanie wyposażone w nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają bezpieczne i wygodne przechowywanie różnego rodzaju produktów. To właśnie te cechy cieszą się pozytywnymi opiniami konsumentów, którzy chętnie sięgają po taki towar ze sklepowych półek.

Wspomniane opakowanie może zostać przygotowane w wielu wariantach w celu dopasowania go do konkretnego produktu. STABILO z suwakiem na górze możemy wyposażyć w podklejane dno, zgrzew typu K, zaokrąglone narożniki, zawór oddychający cechujący się odpornością na płyny, transparentne okno, a także laserowy system rozrywania.

Wytrzymałe opakowanie STABILO z suwakiem na górze

Dzięki wymienionym opcjom opakowanie STABILO z suwakiem na górze chroni swoją zawartość przed utratą korzystnych właściwości przez długi czas, a zarazem prezentuje się estetycznie. Wysokiej jakości nadruk, który możemy na nim wykonać, skutecznie przyciągnie wzrok konsumentów ceniących sobie wygodę i estetykę.

Tworząc nasze wyroby, dbamy o ich wysoką jakość, oryginalne rozwiązania, perfekcyjne zamknięcia, a przy tym również korzystną cenę. Zapraszamy do współpracy!

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo