STABILO Quadro z zipem

 • Worek STABILO Quadro z zipem

  Worek STABILO Quadro z zipem

Możliwe typy worka

Opakowanie STABILO Quadro z zipem zostało stworzone z myślą o bezpiecznym przechowywaniu różnego rodzaju produktów – od spożywczych po chemię domową. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii, a także wdrożeniu szeregu nowoczesnych rozwiązań worek zapewnia wysoki stopień ochrony wnętrza oraz wygodę użytkowania.

Czytaj więcej...

STABILO Quadro z zipem – czym się charakteryzuje?

STABILO Quadro z zipem to opakowanie wyposażone w wygodne, a zarazem solidne zamknięcie strunowe, które ułatwia przechowywanie produktów zarówno w domu, jak i w podróży. O zachowanie ich korzystnych właściwości mogą zadbać również suwak oraz zawór oddychający, odporny na pyły.

Pozytywnymi opiniami cieszy się również możliwość wykonania podklejonego dna, euro zawieszki i transparentnego okna, które umożliwiają estetyczną, wysoce korzystną ekspozycję towaru w sklepach. Zamiast euro zawieszki możemy także wykonać wycięcie na 3 palce.

Opakowanie STABILO Quadro z zipem dostosowane do indywidualnych potrzeb

Opakowanie STABILO Quadro z zipem projektujemy w wielu wariantach tak, aby mogło w pełni wpisać się w indywidualne potrzeby klientów z różnych branż, związane z funkcjonalnością oraz ceną produktu.

Zarówno wykorzystywane materiały, jak i nanoszone na nich nadruki cechują się doskonałą trwałością oraz odpornością na niekorzystne czynniki. Co więcej, jednocześnie zachowują estetyczny wygląd przez długi czas.

W naszych wyrobach stawiamy na jakość, a w pracy – na elastyczność i nowoczesne rozwiązania. Zapraszamy do współpracy!

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo