STABILO Quadro z bocznym suwakiem

Możliwe typy worka

Możliwe wyposażenie worka

suwak
Dodatki przedstawiają możliwości wykonania opakowania w różnych konfiguracjach ustalonych indywidualnie z klientem.

 

Prezentujemy wysokiej jakości worek STABILO Quadro z bocznym suwakiem, który wykonany jest z folii laminowanych. Opakowanie posiada wiele zalet, które pozwolą na całkowite spersonalizowanie go według własnych potrzeb. Wygodny suwak ułatwia zabezpieczenie worka i znajdującego się w nim produktu. Natomiast wycięcie na 3 palce pozwala na swobodniejsze chwytanie opakowania. Z kolei okno transparentne umożliwia dokładny wgląd w zawartość worka. 

Opakowanie Stabilo Quadro z bocznym suwakiem

Wysoka jakość opakowania ma ogromne znaczenie w przypadku branży spożywczej i odpowiedniego przechowywania świeżych i jakościowych produktów, takich jak słodycze, musy i wiele więcej. Perfekcyjne zapięcia strunowe zdecydowanie ułatwią sprawę. Tak naprawdę elastyczność naszych produktów idealnie wpasuje się nie tylko w branżę spożywczą, ale też chemiczną czy jakąkolwiek inną, w której jest potrzeba zapakowania produktów. 

Dodatkowym atutem jest estetyka wykonania worka, trwałość i wyrazistość nadruków, która z pewnością przyciągnie oko klienta. Elastyczne, kształtowe opakowania i możliwość całkowitej personalizacji zdecydowanie będę idealne dla osób, które chcą dopasować produkt od zera i dostosować go do własnych potrzeb według własnego pomysłu. Wszystkie nasze opakowania dodatkowo spełniają wszelkie standardy międzynarodowe. 

Worek Stabilo Quadro - dlaczego my?

Pozytywne opinie oraz dobra cena względem jakości są dowodem na nasze podejście do klienta i na to, że stawiamy jego dobro na pierwszym miejscu. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która chętnie zawrze długofalową współpracę z każdym interesantem. W razie wszelkich pytań lub zainteresowania naszą ofertą zachęcamy do kontaktu.

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo