STABILO

 

Możliwe typy worka

Możliwe wyposażenie worka

tylny zgrzew
Dodatki przedstawiają możliwości wykonania opakowania w różnych konfiguracjach ustalonych indywidualnie z klientem.

 

Opakowania Stabilo

Znajdujące się w naszej ofercie opakowania z folii mono Stabilo to wytrzymałe, wysokiej jakości produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ich niezaprzeczalną zaletą jest solidne wykonanie, a także możliwość indywidualnego dopasowania do potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań. Wyposażenie w euro zawieszkę oraz klips zapewnia komfort użytkowania. To nie tylko odporne na uszkodzenia, ale również niezwykle estetyczne opakowanie z folii mono, wykazującej doskonałą trwałość.

Stabilo opakowania z mono folii - cena

Dostępne na naszej stronie opakowanie Stabilo to worek odznaczający się korzystną ceną oraz dobrymi opiniami ze strony klientów. Artykuł doceniany jest za zapewnienie odpowiedniego zabezpieczenia pakowanych w niego produktów. Co więcej, opakowanie wyróżnia się nadzwyczajną funkcjonalnością, dzięki czemu znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w branży spożywczej.

Doskonała jakość naszych produktów przekłada się na pozytywne opinie od szeregu klientów, które są dla nas ważnym elementem wpływającym na satysfakcję z podejmowanych działań. Do każdego zlecenia podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem, uwzględniając wymagania naszych klientów.

Opakowanie z folii mono Stabilo

Tworząc nasze opakowania STABILO, stawiamy na unikatowość oraz profesjonalizm, dzięki czemu są one zarówno przydatne i funkcjonalne, jak i atrakcyjne wizualnie. Zależy nam na długofalowej współpracy, dlatego z uwagą czuwamy nad każdym etapem produkcji. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

 

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo