STABILO

 • worek Stabilo

  worek Stabilo

Możliwe typy worka

Worek STABILO przeznaczony został do przechowywania wyrobów piśmienniczych. Po przygotowaniu samego asortymentu do sprzedaży konieczne jest również zapewnienie właściwego opakowania. Nasze zaplecze techniczne pozwala realizować projekty związane również z tworzeniem worków o takim zastosowaniu.

Czytaj więcej

Opakowanie powstało ze specjalnej folii laminowanej, wykazującej imponujące właściwości dotyczące wytrzymałości. Ten materiał nie ulega uszkodzeniu podczas transportu, dlatego zapakowane w niego produkty są doskonale zabezpieczone w trakcie przewożenia do hurtowni i sklepów.

W opakowaniu STABILO zastosowano zgrzew typu K, uznawany za jeden z najtrwalszych. Obecność zaworu oddychającego odpornego na płyny znacznie zwiększa możliwości praktycznego zastosowania produktu. Konsumenci w swoich opiniach cenią sobie również możliwość zamykania i otwierania opakowania, dlatego wykorzystujemy taśmę typu otwórz/zamknij.

STABILO - opakowanie wysokiej jakości w rozsądnej cenie

Rolą dobrego opakowania jest ochrona produktu w taki sposób, aby doskonale prezentował się w momencie sprzedaży. Worek STABILO dostępny w naszej szerokiej ofercie zdecydowanie spełnia to wymaganie.

Zaokrąglone narożniki zwiększają bezpieczeństwo, a cięcia EASY OPEN umieszczone na górze opakowania ułatwiają jego otwarcie. Folia laminowana po zakończeniu produkcji została dodatkowo polakierowana, dzięki czemu prezentuje się bardzo profesjonalnie i może być wykorzystywana w ramach dystrybucji kolejnych linii produktowych.

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo