Rękaw do pieczenia

 

Możliwe typy worka

 

Dania przygotowywane w piekarniku zachwycają swoim smakiem i aromatem. Zapiekane mięso czy ryby są pyszne i soczyste. Aby jednak nie przywarły do brytfanki, trzeba nanieść na nie tłuszcz. W efekcie stają się one bardziej kaloryczne i znacznie mniej zdrowe. Na szczęście istnieje inny sposób na zabezpieczenie żywności przed przywieraniem do brytfanki podczas zapiekania. Wystarczy użyć oferowanego przez nas rękawa do pieczenia.

Rękaw foliowy do pieczenia - niezbędny w każdej kuchni

Oferowany rękaw do pieczenia mięsa, ryb czy warzyw to specjalna torebka z folii mono. Wkłada się do niej składniki dań, zawiązuje się ją, umieszcza w brytfance, a następnie piecze. Dzięki niej można piec żywność bez użycia tłuszczu i przygotowywać zdrowe, niskokaloryczne potrawy. Jedzenie przygotowywane w rękawie foliowym do pieczenia jest soczyste i pełne aromatu. Przyrządzanie dań w ten sposób jest nie tylko zdrowe, ale również funkcjonalne. Używając rękawów do pieczenia, zapomnisz o brudnym od tłuszczu piekarniku i jego czasochłonnym myciu. Szczelnie zamknięty rękaw ochroni przed zanieczyszczeniami zarówno brytfankę, jak i wnętrze piekarnika.

Czytaj więcej

Wysokiej jakości rękaw do pieczenia z folii mono

U nas można zamówić solidny rękaw do pieczenia mięsa wykonany z folii mono, czyli materiału cechującego się wysoką wytrzymałością, elastycznością i świetną jakością. Co ważne, tworzywo to jest biodegradowalne, dlatego nie stanowi zagrożenia dla środowiska naturalnego. Nasze rękawy foliowe do pieczenia świetnie spełniają swoje zadania i cieszą się rewelacyjnymi opiniami. Bardzo chętnie zamawiane są przez rozmaite restauracje, stołówki, bary i inne lokale gastronomiczne. Dużą zaletą oferowanych rękawów do pieczenia jest również ich cena. Są one niedrogie i jednocześnie zachwycają standardem wykonania.

 

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo