Quadro Spout Pouch

 • Quadro Spout Pouch

  Quadro Spout Pouch

Możliwe typy worka

Możliwe wyposażenie worka

korek

Dodatki przedstawiają możliwości wykonania opakowania w różnych konfiguracjach ustalonych indywidualnie z klientem.

Quadro Spout Pouch to specjalnie przygotowane opakowanie, wykonane z wytrzymałej folii. Sam woreczek posiada dodatkowo zabezpieczone zgrzewy, zatem cała konstrukcja pozostaje stabilna. Dodatkowo komfort użytkowania zwiększa praktyczny korek - dzięki niemu opakowanie można otworzyć i zamknąć bez obaw o to, że powietrze w niekontrolowany sposób zacznie przedostawać się do środka. Konsumenci zdecydowanie zwracają uwagę na takie szczegóły, dlatego też warto o to zadbać już na etapie wyboru opakowań dla swoich produktów.

Czytaj więcej

Quadro Spout Pouch to linia produktów z wytrzymałej folii, która została dopracowana w nawet najmniejszych szczegółach. Dzięki temu istnieje możliwość bezpiecznego przechowania zawartości worka.

Na życzenie jesteśmy w stanie wykonać dowolny kształt opakowania, dołączając do tego dodatkowe wyposażenie, takie jak praktyczny korek.

Opakowania Quadro Spout Pouch w atrakcyjnej cenie

Wykonując różnorodne serie opakowań z folii laminowanych, zawsze zwracamy uwagę na detale, tak aby dostarczać produkty wysokiej jakości. Prezentowana linia Quadro Spout Pouch przeznaczona jest głównie dla branży spożywczej. Opakowania w formie niewielkich woreczków doskonale sprawdzają się do przechowywania popularnych musów z owoców lub warzyw.

W swojej pracy stawiamy na kompleksowość, dlatego produkcją opakowań z folii laminowanych zajmujemy się od początku do końca. Podczas współpracy z klientem zapoznajemy się z jego wizją realizacji zlecenia i opinią - na życzenie produkty jesteśmy w stanie spersonalizować.

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo