Przemysł spożywczy i opakowania

Plastmoroz to polskie przedsiębiorstwo o wieloletniej tradycji i z setką zadowolonych partnerów biznesowych. Przodujemy w produkcji opakowań z folii mono i folii laminowanych wielowarstwowych. Nasza odpowiedzialna działalność gospodarcza od dwóch dekad trudni się dystrybucją własnych produktów do krajów Unii Europejskiej, Rosji, czy USA. W szerokiej ofercie znajdą Państwo laminowanie, bobinowanie i konfekcjonowanie powierzonych materiałów wg życzenia zleceniodawcy. Wszystko dopasujemy do preferencji klienta.  Dbamy o to, aby każde zlecenie było wykonane na czas i logistycznie dostarczone na wyznaczone miejsce. 

Firma dynamicznie rozwijająca się z ugruntowaną pozycją na rynku

Przemysł spożywczy opakowania to wymagająca i trudna branża. Świetnie radzimy sobie na rynku ze względu na dwudziestoletnie doświadczenie. Wobec tego nie straszne nam duże i skomplikowane zamówienia, indywidualne preferencje naszych gości. Każde zlecenie wykonujemy z uśmiechem na ustach i profesjonalizmem. Dowodem tego  są dziesiątki zadowolonych klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować przez dwie dekady naszej działalności. 

Zatrudniamy Polaków i wspieramy rozwój naszej gospodarki

Priorytetem naszej działalności gospodarczej są tworzący ją ludzie. Z tego też powodu dbamy o ich rozwój i postępujemy zawsze zgodnie z aktualnie obowiązującym kodeksem pracy. Jest to niezwykle istotne w przypadku relacji na linii kadra kierownicza - kadra pracująca. Długa obecność na rynku pozwoliła nam na stworzenie niezawodnego zespołu. Grupa składa się  wyłącznie ze specjalistów w dziedzinie produkcji opakowań spożywczych oraz obsługi maszyn i urządzeń zaawansowanych technologicznie. 

Wykorzystujemy innowacyjne technologie jutra

Plastmoroz zajmujący się dystrybucją w dziedzinie "przemysł spożywczy opakowania" stosuje i korzysta tylko z przetestowanych technologii, wykorzystujących urządzenia najwyższej jakości. Za priorytetową kwestię stawiamy sobie niezawodność i ekspresową odpowiedź na wymagania naszych partnerów biznesowych. Fabryka przoduje w zastosowaniu i praktykowaniu niekonwencjonalnych szablonów opakowań, nowoczesnych i wytrzymałych druków oraz stosowaniu najwyższej jakości materiałów. 

Naszym priorytetem indywidualne dopasowanie do każdego klienta

Preferowana przez nas dystrybucja odniosła sukces, przede wszystkim ze względu na bezproblemowe zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Nie obce nam są wygórowane oczekiwania, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Szczególną wagę przykładamy do tego, aby zamówienie było poprawnie skompletowane od początku do końca z dbałością o każdy  detal. Zależy nam na zadowolonych klientach i pozytywnych opiniach, które mają ogromny wkład w budowanie renomy naszej firmy. 

Przemysł spożywczy opakowania - zaufało nam grono zadowolonych klientów

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją oraz dystrybucją opakowań o dwojakim zastosowaniu : zarówno do produktów płynnych, jak i substancji stałych. Stosujemy  folie mono i laminaty w systemie flexo 8 +1 (z insertingiem dla lakieru wybiórczo nałożonego). Dzięki temu można mieć pewność o bezpieczeństwie przechowywania. Opakowania to przede wszystkim najwyższa jakość dostępna na polskim rynku. Nie ma możliwości, aby produkty nie przetrwały transportu, czy ekspozycji sklepowej. Opracowane przez naszych specjalistów technologie są odpowiedzią na najwyższe oczekiwania klientów. Ponadto, spełniają wszystkie obowiązujące normy rynkowe, posiadają certyfikaty i konieczne atesty. 

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy zawarty na stronie internetowej oraz w oddziałach firmy.  Przedstawiciele z największą przyjemnością przybliżą Państwu szczegółowe podpunkty umowy i oferty,  w świetle której dozwolone będą Państwa manewry biznesowe. Do dyspozycji także mamy dwujęzyczną infolinię, gdzie grono profesjonalistów udzieli szybkiej i wyczerpującej odpowiedzi na postawione pytania.

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo