Producent nadruków flekso

Czy istnieje na rynku firma, która w swojej ofercie ma doskonale wykonane opakowania do produktów, a jakość wykonania stawia sobie na pierwszym miejscu? Tak, to jesteśmy właśnie my, PLASTMOROZ.

Znajdziesz u nas opakowania, które zaspokoją oczekiwania zarówno indywidualnych klientów, jak i przedsiębiorców produkujących na skalę masową.

W związku z tym, że wybór właściwych opakowań może być nie lada wyzwaniem, przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, który pokazuje przykładowe zastosowania naszych opakowań w praktyce.

Mamy opakowania dla Ciebie i do domu

Jako producent nadruków flekso z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku, przygotujemy dla Ciebie zarówno opakowania bez nadruku, jak i opakowania z zadrukiem.

 

 

Spośród opakowań bez nadruku, znajdziesz gotowe opakowania, takie jak na przykład:

 • worki próżniowe, które przydadzą się w kuchni każdemu zapalonemu fanowi gotowania, dzięki nim bowiem przechowasz żywność przez bardzo długi czas;
 • płaskie worki do kurczaka;
 • opakowania typu doypack, doskonale nadające się do przechowywania żywności i produktów chemicznych, bo zajmują bardzo mało miejsca.

Opakowania są dostępne zarówno w wersjach transparentnych, jak i nietransparentnych. Jest to świetne rozwiązanie dla każdego fana gotowania, czy też osoby, która ma dość butelek, słoików i gigantycznych plastikowych opakowań. Szczególnie gorąco polecamy worki próżniowe, wykonane z największą starannością i dbałością o jakość, dzięki którym zaoszczędzisz mnóstwo miejsca. Poza tym, że pozwalają na długie przechowywanie żywności, doskonale nadają się do twojej szafy. Tak, dobrze czytasz. Dzięki workom próżniowym zmniejszysz objętość prześcieradeł, ubrań, poduszek i innych tkanin o nawet 75%. Dużo, prawda? Dla firm natomiast, ale i również dla klientów indywidualnych, przygotujemy folie w wersji z zadrukiem. Jako producent nadruków flekso, nasze zadruki drukujemy w systemie flexo 8 + 1, to znaczy techniką elastycznego druku szybkoschnącego.

Zajmiemy się masowym pakowaniem produktów

Jeżeli planujesz masową sprzedaż produktów i musisz je właściwie zapakować, wiemy, jak to zrobić najlepiej. Pakujemy artykuły spożywcze i przemysłowe, biorąc odpowiedzialność za cały proces. Opakowania również wyposażamy w wybrane przez klienta struny i korki, tak, aby zapewnić szczelność i najwyższą jakość pakowanych produktów. 

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim dwa idealne rodzaje opakowań: folie mono i folie laminowane.

 • Folie mono produkowane są z użyciem jednej warstwy. Taki rodzaj folii znajdzie idealne zastosowanie dla opakowań takich produktów spożywczych, jak pieczywo, świeże warzywa, czy też mrożonki, ale także także dla drobnych elementów przemysłowych, takich jak gwoździe i śrubki.
 • Folie laminowane zawierają dwie lub więcej warstw. Ten typ opakowania sprawdza się w zasadzie dla każdego typu produktów spożywczych. Nadaje się między innymi do pakowania ciastek, ryżu, makaronu, mrożonek, masła i batoników.

Dlaczego idealny producent opakowań i nadruków flekso to właśnie my?


Zajmujemy się nie tylko pakowaniem, ale również zadrukiem - zarówno całościowym, jak i wybiórczym. Jeżeli zatem masz wzór tego, co ma się znajdować na opakowaniu, my to umieścimy tam, gwarantując jednocześnie trwałość zadruku. Poza tym, ze względu na to, że się stale rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę, istnieje również możliwość laminowania, bobinowania i konfekcjonowania, zarówno gotowych nowoczesnych opakowania, jak i innych. 

Nieważne więc, czy jesteś gospodynią domową, czy właścicielem wielkiej fabryki produktów spożywczych, z całą pewnością zaspokoimy twoje potrzeby. Od nas nie tylko otrzymasz fachowo wykonanie opakowania, ale również doradzimy Ci, w razie wątpliwości, jakie opakowania będą najlepsze dla twoich produktów i potrzeb. Doświadczenie na rynku nauczyło nas, że do każdego klienta należy podchodzić indywidualnie, aby mieć pewność, że naprawdę gwarantujemy najwyższą jakość usług, a zatem satysfakcję klienta. Zaufały nam już tysiące klientów i nie możemy się doczekać, aż dołączysz do tego grona. 

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo