Opakowania produktów - czy warto inwestować?

 • Czy warto inwestować w opakowania produktów?

Przemysł spożywczy, opakowania, a klient

Jednym z bezpośrednich działań wzbudzających atencję klienta jest inwestycja w przemysł spożywczy opakowania danego produktu. Czasy pustych półek sklepowych, i produktów zawijanych w szary papier, dawno minęły - pozostały tylko wspomnienia starszego pokolenia i wdzięczność, że to już przeszłość. Dzisiaj, wchodząc do sklepu mamy ogromny wybór produktów spożywczych, a firmy konkurują między sobą o uwagę klienta wykorzystując do tego przeróżne sposoby.

Nasza firma nie musi konkurować - my tylko pomagamy zwyciężać w tej konkurencji wytwórcom żywności, dbając o najwyższą jakość naszej oferty przemysłu spożywczego opakowania. Nasza oferta dostosowuję się do aktualnego rynku i trendów, wprowadzając do swojej oferty nowatorskie i praktyczne rozwiązania. Doskonale znamy zasady tej gry, i wiemy, że na pierwszym miejscu liczy się klient - bo to on podejmuję decyzję. Dlatego, też przy produkcji naszych opakowań, zawsze staramy się by spojrzeć oczami konsumenta na dane opakowanie i jego funkcjonalność. 

Jakich opakowań pragną klienci?

Rynek opakowań ciągle się rozwija i dostosowuję do obecnego klienta. W dobie internetu i coraz to nowszych rozwiązań technologicznych, opakowania nie mogą być nudne i ponure. Konsumenci chętnie sięgają po produkty spożywcze, które mają przyjazne dla oka kolory i niebanalne opakowanie. Nietuzinkowy kształt opakowania, często przyciąga ciekawy nowości wzrok konsumenta.

Poza ciekawym kształtem i fakturą, opakowania produktów spożywczych powinny również być funkcjonalne i mało inwazyjne dla środowiska. Dobrze stworzone opakowanie, to takie, które pozwoli przechowywać produkt zachowując go świeżym. W naszej ofercie znaleźć można wiele takich rozwiązań - oferujemy np.: worki z suwakiem, które można otwierać i zamykać tysiące razy, zachowując przy tym świeżość produktu. 

Warto również zwrócić uwagę na grupę docelową, do której powinien trafiać produkt. Innymi wartościami przy wyborze będą kierować się osoby dorosłe, a innymi dzieci, które oceniają smak produktu po obejrzeniu papierka. Mając ten aspekt na uwadze, oferowane przez nas opakowania spożywcze, są różnorodne - tak by każdy mógł dostosować je pod swoje produkty.

Dlaczego opakowanie jest tak ważne?

Wszyscy dobrze wiemy, że nie powinno się oceniać książki po okładce, jednak kto chcę kupować brzydkie książki? Nasza firma jest świadomym producentem opakowań spożywczych. Dobrze wiemy, że sukces produktu zależy od tego czy przyciągnie uwagę klienta znajdując się na półce, pośród wielu innych. Możesz produkować najlepsze ciastka na świecie, jednak jeśli nie przykujesz uwagi klienta, on nigdy po nie nie sięgnie i nigdy nie pozna ich smaku. Zapach i smak Twoich ciastek zostanie przytłumiony niepraktycznym, szarym opakowaniem, zniechęcającym klienta do zakupu.

Zrób dobre wrażenie

Z doświadczenia wiemy, że liczy się dobre wrażenie, co więcej pierwsze wrażenie jest decydujące. Twój produkt musi wywrzeć pozytywne wrażenie na kliencie od pierwszego spojrzenia - osobiście wierzymy, że Twoje produkty, na to zasługują. Jednak żeby to osiągnąć musisz dać sobie pomóc i przekonać się, że w pierwszym kontakcie klient widzi tylko papier. To ten jakże pozornie banalny szczegół pod którym kryje się zawartość, wpływa na nasz mózg i nasze emocje.

Emocje mają znaczący wpływ na nasze zakupowe decyzje, szczególnie gdy produkty spożywcze wywierają  te pozytywne emocje. Duże firmy przekonały się o tym już dawno temu, dzięki czemu są teraz liderami w swojej branży. Wierzymy, że ich wielkość, to właśnie zasługa przemysłu spożywczego opakowania i dbałości o spełnienie potrzeb konsumenta.

Odkryj swój potencjał

Jeżeli cenisz sobie jakość i funkcjonalność, oraz tak jak my, wierzysz w potencjał swoich produktów - skontaktuj się z nami. Jesteśmy pomocni i otwarci na twoje potrzeby i wymagania na każdym etapie współpracy. Chętnie odpowiemy na nurtujące pytania, Twoje zadowolenie, sprawi nam radość! Zaufaj profesjonalistom od przemysłu spożywczego opakowań i zapoznaj się z naszą ofertą.

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo