EXTRA BAG

 • worek extra bag

  worek extra bag

Możliwe typy worka

Extra Bag - wysoka jakość i wytrzymałość

Znajdujące się w naszej ofercie opakowania Extra Bag to wysokogatunkowe produkty, wykonane z trwałej i solidnej folii laminowanej. Dzięki temu worek odznacza się nie tylko precyzyjnym wykończeniem, ale również nadzwyczajną estetyką oraz funkcjonalnością.

Czytaj więcej

Co więcej, istnieje możliwość wyprodukowania przez nas worka w różnych konfiguracjach w ramach indywidualnych ustaleń. Opakowanie Extra Bag doskonale sprawdzi się w branży spożywczej, w której może zostać wykorzystane między innymi do pakowania ryb.

Opakowanie Extra Bag - cena

Dostępny na naszej stronie internetowej worek Extra Bag to rozwiązanie wyróżniające się korzystną ceną, która nader nie nadwyręży budżetu żadnego klienta. Jej poziom został ustalony z uwzględnieniem Państwa oczekiwań, ponieważ zależy nam na długotrwałej współpracy, przebiegającej w przyjaznej i sprzyjającej budowaniu pozytywnych relacji atmosferze.

Extra Bag - opinie

Opakowanie Extra Bag cieszy się korzystnymi opiniami ze strony klientów z branży spożywczej, którzy chwalą je za staranne wykonanie, a także możliwość dopasowania poszczególnych elementów do swoich potrzeb.

Opakowanie Extra Bag - prosta forma, sporo możliwości

Worek Extra Bag to rozwiązanie zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze detale. Dzięki zastosowaniu w nim transparentnego okna istnieje możliwość wglądu we wnętrze opakowania bez konieczności jego otwierania.

Co więcej, laserowy system rozrywania ułatwia i przyspiesza jego otwieranie. Produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo