Możliwe typy worka

 

Opakowanie Quadro Pouch

Opakowanie Quadro Pouch to nowoczesny produkt, stworzony z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm ekologicznych, które doskonale sprawdzą się w praktycznym zastosowaniu. Ze względu na wysoką jakość wykonania to rozwiązanie jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, a równocześnie ceniących wygodę.

Czytaj więcej

W standardowej cenie przedsiębiorcy mogą skorzystać z wielu dostępnych możliwości dostosowania naszego rozwiązania do własnych potrzeb. Przeprowadzenie personalizacji eko opakowania Quadro Pouch jest dużym krokiem w stronę zwiększenia rozpoznawalności własnej marki.

Quadro Pouch - wygodne otwieranie opakowania w każdych warunkach

Dzięki nacięciom typu EASY OPEN worek Quadro Pouch można otworzyć prosto i szybko, co bezpośrednio wpływa na wygodę użytkowania, a więc także na zadowolenie konsumentów. Co równie ważne, obecność specjalnej euro zawieszki umożliwia łatwe przenoszenie opakowania - jest to zaleta sprawdzająca się szczególnie podczas transportu. Jednocześnie zachowana została duża wytrzymałość materiału chroniącego zawartość przed uszkodzeniem.

Pozytywne opinie konsumentów biorą się z wygodnych rozwiązań w budowie worka Quadro Pouch, który obecnie na szeroką skalę wykorzystywany jest w pakowaniu różnorodnych produktów.

Liczne możliwości personalizacji eko opakowania Quadro Pouch

Perforacja, wycięcia na dłoń i na trzy palce czy zaokrąglone dno opakowania to tylko niektóre z opcji personalizacji opakowania Quadro Pouch. Oferujemy również rozwiązania związane z formowaniem narożników czy okrągłych otworów o różnej średnicy. Co więcej, jesteśmy w stanie przygotować worek Quadro Pouch w dowolnym kształcie. Tak wiele możliwości związanych z personalizacją to idealna okazja do stworzenia opakowania zgodnego ze wszystkimi wymaganiami przedsiębiorstwa.

Na życzenie jesteśmy w stanie przygotować opakowanie z transparentnym okienkiem, umożliwiającym sprawdzenie zawartości. Istnieje również opcja wykończenia worka podczas lakierowania, co dodaje mu elegancji, a tym samym może go wyróżniać na sklepowej półce.

 

 • Kontakt

  BIURO, KSIĘGOWOŚĆ:

  Ul. Zygmunta Augusta 3c
  78-200 Białogard
  Tel. 94 312 58 96  
  Fax. 94 312 69 22

  PRODUKCJA, MAGAZYN:

  Ul. Bogusława X nr 5, 78-200 Białogard
  Dostawy: magazyn@plastmoroz.pl
  Wysyłki: logistyka@plastmoroz.pl

  BDO 000006363

  Formularz kontaktowy
Script logo